Nabídka

HEUTE CZ s.r.o. nabízí na českém a slovenském trhu nejširší nabídku strojů na čištění obuvi, podrážek a jiných strojů pro zajištění čistoty objektů.

K tomu připočtěte služby a perfektní servis, a vyjde vám, že když budete investovat do čisticích strojů, obrátíte se na nás. Firma HEUTE má největší a nejdelší zkušenosti s výrobou čističů bot na světě.

Naše služby zahrnují především program komplexního pronájmu SHINE & GO, pravidelné měsíční servisy, jednorázové čištění prováděné na požádání v sídle firmy a poradenství.

Firma HEUTE vyrábí stroje na čištění obuvi ve třech řadách - Design, ProLine, BasicLine. 

Potřebujete-li speciální řešení, jak udržet čistý váš objekt, naši technici vytvoří automatický čisticí, mycí a dezinfekční systém čištění pracovní obuvi, rukavic, pneumatik, kol aj. speciálně navržený pro váš podnik.

Stroje na čištění obuvi dodáváme pro restaurace, administrativní budovy, penziony, nákupní centra a nejčastěji pro hotely.

V hotelích je čistota pokojů, společných prostor a chodeb zvlášť důležitá. Více než 80 % hotelů na světě, které vlastní stroje na čištění obuvi, si vybralo stroje firmy HEUTE. V nabídce máme více než 50 typů strojů, jsme schopni vám je nabídnout i v různém barevném provedení. Všechny modely jsou vybaveny kartáčem s tvrdým vlasem, který umožňuje očištění obuvi od bláta, prachu, sněhu, atd. Lešticí kartáče dodají obuvi ideální lesk díky použití speciální pasty.

Přesné vlastnosti, výhody, ceny a jiné podrobnosti vám rádi sdělíme nebo pošleme.

Kontaktujte nás!