Záruka

Záruka HEUTE

Služby HEUTE se spolehlivou zárukou

HEUTE nikdy nespí

Hned po vašem rozhodnutí koupit si výrobek firmy HEUTE je vám k dispozici se svými radami náš specializovaný tým odborníků. Denně mezi 8.00 h a 17.00 hod, v pátek do 15.00 hod, jsme pro vás na telefonu. Na e-mailu jsme k zastižení celých 24 hodin denně.

Preciznost zpracování výrobků značky HEUTE znamená, že záruku ani nikdy nebudete nuceni využít

Žádná cesta není příliš dlouhá

Navštívíme vás a vaši firmu kdekoliv na světě. Jsme tady pro vás. Rádi a ochotně vám přizpůsobíme naše výrobky přímo na míru. Kromě strojů na čištění obuvi z katalogu nabízíme také zařízení na čištění podrážek. Jsme schopni vytvořit i nové čisticí zařízení dle vašich představ.

Rychlost není žádné kouzlo

Po potvrzení vaší objednávky začneme okamžitě pracovat na tom, aby se k vám výrobek dostal co nejrychleji. Většinu modelů zašleme ještě v den objednávky, v případě speciálních požadavků (přelakování, zvláštní vybavení apod.) je vše vyřešeno většinou do 8-10 dnů. U zařízení na čištění podrážek a čisticích zařízení pro průmysl s vámi dohodneme termín podle vašeho přání a s ohledem na váš projekt.

Nikdy na vás nezapomeneme

Vážíme si každého zákazníka a podle toho se chováme. Na stroje na čištění obuvi poskytujeme záruku 3 let. Máte-li jakékoliv požadavky, otázky nebo problémy, jsme tady pro vás. Rádi a ochotně pomůžeme.

Během záruční doby vyměníme zdarma všechny náhradní díly, které byly poškozeny vinou výrobní vady. Poškození, která vznikla neodborným zacházením, do záruky nespadají.

Záruka na dokoupení všech náhradních dílů k našim přístrojům činí 20 let! Všechny naše výrobky mají při odborném zacházení dlouhou životnost. Pokud byste přesto potřebovali nějaký náhradní díl, můžeme vám jej zaslat většinou ještě v den objednávky.

Ke všem našim výrobkům dáváme k dispozici obsáhlé návody k obsluze.

Na přání také seznamy náhradních dílů a výkresy rozloženého zařízení.

Prosím, pamatujte na to, že se barvy vyobrazené v tomto katalogu mohou lišit od originálu.