Neptun SC1

Stroj na čištění podrážek Neptun SC1 (Sole Cleaner 1) v sobě spojuje 3 důležité funkce v kompaktním prostoru. Standardní funkce umožňuje mokré čištění podrážek pracovní obuvi nebo holínek. Špínu z horní části boty omyjete díky praktické funkci EasyClean, což je oddělený otvor pro botu pod rotačním kartáčem.

Vysoké pracovní holínky nebo plastové kalhoty lze navíc snadno a účinně očistit díky integrovanému ručnímu kartáči, který má vlastní regulovatelný přívod vody.

Přidáním sanitačních čisticích prostředků do vody lze dosáhnout ještě lepších hygienických výsledků. Napájecí trubici lze individuálně nastavit, to umožňuje korigování množství přidaného prostředku.

Kontejner pro saponát je umístěn na stabilní a snadno dosažitelné platformě.  Neptun SC1 se dá rychle vyčistit bez použití jakéhokoliv nářadí, rotační kartáč lze ze stroje jednoduše vyjmout. Před výstupem vody je nainstalováno síto z nerezové oceli, které zadrží větší částečky nečistot a je během čištění lehce vyjímatelné. Doporučuje se vlastnit 2 sady kartáčů, aby byl stroj vždy připraven k použití. Ovládací jednotka stroje se instaluje na zeď odděleně a je tedy bezpečně ochráněna před špínou a vlhkem.

  • Pro silně znečištěné podrážky
  • Robustní nylonové kartáče
  • S funkcí EasyClean
  • Vyrobeno z nerezové oceli

Specifikace - Technické údaje Neptun SC1

Provedení:
304 INOX nerez ocel, matný povrch

Typ kartáčů:
1 horizontální pro podrážku a horní část boty

Rozměry:
76 x 63,5 x 121,5
Šířka x hloubka x výška

Průtok vody:
6 l / min

Max. teplota vody:
5-50° C

Doporučený tlak vody:
3 bary

Vstřikovač mycího prostředku s regulací:
0,2 - 9,3%

Napájení:
400 V, 0.18 kW

Elektrické napájení:
skříň určená pro montáž na stěnu