Neptun SCS1

Průmyslový systém na čištění podrážek Neptun SCS1 (Sole Cleaning System 1) funguje jako tzv. průchozí čistič. Díky tomu je dosaženo nejvyšší účinnosti, kdy jsou na minimálním prostoru jednoduše vyčištěny i silně znečištěné podrážky bez možnosti obcházení.

Kompaktní velikost stroje je navržena tak, aby se vešel do větších i menších průchodů. Díky své délce se pracovníci čištění na stroji nevyhnou. Systém má dvě světelná čidla, jeden u vstupu a jeden na výstupu. Při vstupu začnou nylonové kartáče automaticky pracovat a v případě potřeby se k čištění přidá i mycí prostředek. Doba čištění je individuálně nastavitelná.

Pro účely čištění nebo odstranění dlouhých válcových kartáčů jde ocelová konstrukce snadno otevřít. Doporučuje se vlastnit 2 sady kartáčů, aby byl stroj vždy připraven k použití. Hrubé nečistoty se při odtoku vody shromažďují v sítu z nerezové oceli, kde mohou být snadno odstraněny. Ovládací jednotka stroje se instaluje na zeď odděleně a je tedy bezpečně ochráněna před špínou a vlhkostí.

  • Průchozí čistič s principem „forced guidance”
  • Pro silně znečištěné podrážky
  • Robustní nylonové kartáče
  • Světelná spouštěcí čidla
  • Kompletně vyrobeno z nerezové oceli

Specifikace - Technické údaje Neptun SCS1

Provedení:
304 INOX nerez ocel, matný povrch

Typ kartáčů:
2 horizontální na čištění podrážek

Rozměry:
141,5 x 83,5 x 116,5
Šířka x hloubka x výška

Průtok vody:
7 l / min

Max. teplota vody:
5 - 50° C

Doporučený tlak vody:
3 bary

Vstřikovač mycího prostředku s regulací:
0,2 - 9,3%

Napájení:
400 V, 0.18 kW

Elektrické napájení:
skříň určená pro montáž na stěnu