StepGate I

Mycí systém podrážek určený pro méně časté používání u bočních vchodů, kterými prochází maximálně 30 osob denně.

Průchozí čističe StepGate z nerezové oceli jsou ideální pro vstupy do citlivých výrobních prostor. Při průchodu jsou podrážky mechanicky očištěny patentovanými šikmo uspořádanými kartáči a zároveň omyty přidanou tekutinou.

Na speciální konstrukci StepGate se uživatel nevyhne několika krokům po čisticím povrchu, což zaručuje řádné očištění při každém průchodu. Boční madla z nerezové oceli poskytují průchozím bezpečnou oporu a zajišťují využití celé plochy stroje na čištění.

Proces čištění je chemicky podpořen přídavkem dezinfekčních a/nebo čisticích prostředků.

Typ čištění určuje objem čisticí kapaliny v zásobníku z nerezové oceli. V případě, že voda v zásobníku dosahuje nad horní okraje mřížky, jsou podrážky kapalinou čištěny intenzivně, v případě naplnění zásobníku pod okraj mřížky se podrážky bot díky kapilárnímu působení kartáčů jen lehce namočí.

Bez nutnosti napájení, napojení na vodovod a odvod odpadní vody je systém StepGate ideální pro použití na různých místech a v průchodech. Tekutina se snadno vypustí přes kulový ventil. StepGate je navíc při použití vysokozdvižného vozíku mobilní, což velmi usnadňuje jeho čištění.

Intenzivní čištění podrážek a dezinfekce tekutinou.

Specifikace - Technické údaje StepGate I

Rozměry:
792 mm x 976 mm x 1,180 mm

Rozměr kartáčové plochy:
660 mm x 960 mm

Hmotnost:
78 kg

Kapacita:
17 l