StepGate dry

Systém na mytí podrážek a jejich následné sušení.

Průchozí čističe StepGate z nerezové oceli jsou ideální pro vstupy do citlivých výrobních prostor. Při průchodu jsou podrážky mechanicky očištěny patentovanými šikmo uspořádanými kartáči a zároveň omyty přidanou tekutinou.

Na speciální konstrukci StepGate se uživatel nevyhne několika krokům po čisticím povrchu, což zaručuje řádné očištění při každém průchodu. Boční madla z nerezové oceli poskytují průchozím bezpečnou oporu a zajišťují využití celé plochy stroje na čištění.

Proces čištění je chemicky podpořen přídavkem dezinfekčních a/nebo čisticích prostředků.

Typ čištění určuje objem čisticí kapaliny v zásobníku z nerezové oceli. V případě, že voda v zásobníku dosahuje nad horní okraje mřížky, jsou podrážky kapalinou čištěny intenzivně, v případě naplnění zásobníku pod okraj mřížky se podrážky bot díky kapilárnímu působení kartáčů jen lehce namočí.

Model StepGate dry nabízí nejen důkladné vyčištění podrážek, stejně jako model StepGate I, ale zároveň účinně snižuje roznášení vlhkosti z podrážek bot do interiéru. Vlhkost z podrážek vstřebá sušicí plocha DryPad vyrobená z vysoce výkonné ultra absorpční textilie, která je přetažena přes speciální mřížku z nerezové oceli. Kapilární efekt microozubeného textilního vlákna aktivně čerpá vlhkost přímo z podrážek.

Bez nutnosti napájení, napojení na vodovod a odvod odpadní vody je systém StepGate ideální pro použití na různých místech a v průchodech. Tekutina se snadno vypustí přes kulový ventil. StepGate je navíc při použití vysokozdvižného vozíku mobilní, což velmi usnadňuje jeho čištění.

Specifikace - Technické údaje Step Gate dry

Rozměry:
792 mm x 1.943 mm x 1,180 mm

Rozměr kartáčové plochy:
660 mm x 960 mm

Rozměr sušicí plochy:
660 x 920mm

Hmotnost:
135 kg

Kapacita:
17 l